Březen 2012

Nový design !

29. března 2012 v 21:49 | wolf-lucy
Začíná mě se vracet ke grafice a tak jsem zase něco vyštrachala z grafické představivosti...
Vypadá takhle :


VGS

29. března 2012 v 18:16 | wolf-lucy
VYHLAŠUJI VELKOU GRAFICKOU SOUTĚŽ !!!


Baví tě grafika a hraní s obrázkem?
Přihláš se sem !
Hrajeme i o ceny !Nabírám nové SB !

29. března 2012 v 9:59 | wolf-lucy
Nazdar lidi, rozhodla jsem se najít a poznat nové lidi!
Naberu nové spřátelené blogy, mám zatím jen Kuliaja a to mi snad nestačí, i když Šárka je super!


Zapište se:
1. Tvoje přezdívka
2. Tvůj blog
3. Jak dluho ten blog máš?
4. Umíš s grafikou?
Přijímám skoro všechny !

Oříznuté obrázky

28. března 2012 v 22:29 | wolf-lucy |  Volná grafika
Tak jo, rozhodla jsem se udělat nějakou tu grafiku, když už se sem vracím.
Vzala jsem si obrázek, v pohodě ale co s ním?
No hodně lidí shání ořezané obrázky tak jsem se rozhodla je oříznout. Věděla jsem že když je oříznu jen tak tak. Budou ošklivé a nikdo je chtít použít nebude.
Tak jsem jenom vzala stín a je to. Ořezané jako od profesionála na tabletu!
Můžete je použít jak chcete ale:

Nevydávej je za své. Dá to práci a jestli někoho uvidím že to krade, poletí virus!
To samé apeluji na Vás pokud je bude někdo pokládat za své nahlašte mi to prosím a dám Vám dárek :*

Můžete je použít na design, ikonku nebo blend, co Vás napadne.
Nemusíte uvádět zdroj jen třeba řekněte že jsou z toho a toho blogu, stačí mi i že jste je nedělali vy.

Tady jsou:

I am sorry...

21. března 2012 v 18:35 | wolf-lucy |  I am writing...


Dusot kopyt se mi rozléhal v uších mnohem víc než je možné. Moje propocené tělo začala slábnout i když jsem byl na dosah cíle a nekonečné slávy. Zpomalil jsem a za to se ti omlouvám. Cítil jsem jen štiplavý dotek tvého bičíku a pak jen věčné ponížení. Nemohl jsem dál, stál jsem tam a vzpouzel jsem se tvé síle a moci. Nebyl to dobrý nápad. Chápu že jsi se cítil zahanben, ale určitě ne víc jako já. Ty jsi mi věřil a spolu s tebou i miliony dalších lidí. Zklamal jsem, už chápu na co jsem byl vlastně stvořen. Jen abych běžela a vyhrával ? To mi nestačí. Chci žít naplno a užívat si, poznat nové přátele a svoji první lásku. Zastavil jsem úplně. Dotek bičíku mě štípal víc a víc a byl stále nesnesitelnější. Ostatní koně už byli dávno v cíli já teprve v polovině. Tíha na mém hřbetě jako by narůstala a nechtěl jsem už ji neustále táhnout za sebou jako otrok. Vyzvedl jsem přední nohy do vzduchu. Cítil jsem a zárověň slyšel jak se postroj trhá a ty padáš. Prudký náraz na zem a zvuk praskajících kostí mě vyděsil a rozběhl jsem se neuvěřitelnou rychlostí. Teprve teď jste si všimli jakou cenu má můj život a moje rychlost. Běžel jsem dál a překonával jsem sám sebe. Jako divoký mustang na útěku před jsitou smrtí jsem natahoval nohy a zase je přitahoval k sobě. Necítil jsem žádnou úlevu ani bolest, jen štěstí a blaho. Pěna mi začala kapat z huby později než kdy jindy. Moje výdrž nebyla překonatelná. Jedním okem jsem spozoroval jak se davy zvedají a mačkají své sázky v rukou. Oči jim září údívem a nechápavostí. Přímo přede mnou byla cílová čára. Lekl jsem se a zastavil. Nechci ji proběhnout bez jezdce. Ať si i člověk užíje toho pocitu. Rozhlédl jsem se kolem sebe. Zkusil jsem se otočit ale ty jsi tam nebyl. už mi nevěříš? Otočil jsem hlavu zpět a uviděl tebe. Člověka věřícího koni. Šla jsi pomalu ale jistě směrem ke mě. V očích chlad jako já. V rukou žádná uzda ani sedlo, žádný bičík který mě mučil. Jen postava v modrém triku a džínách. Šel jsem k tobě a setkali jsme se asi 10 metrů před cílem. Okamžitě jsem věděl že jsi ta pravá, ta která mě bude milovat do konce života. Sjela si mi pomalu po hřbetě a rychle ses vyhoupla na mou záď. Jsi vyvolená projít se mnou poslední cílovou čáru. Pro poslední šťastný okamžik mého života jsem si vybral pomalou chůzi. Kráčel jsem si pro vítezství.
I přesto že ostatní skončili asi půl hodiny přede mnou jsem byl vítěz a ty se mnou...

Nikdo neví jestli je možné se překonat a porazit neporazitelné. Stačí jen jít dál a neohlížet se zpět.

Příklad lidské blbosti

8. března 2012 v 10:40 | wolf-lucy |  I am writing...
Mám další příklad lidské blbosti.
Takže jak už jistě víte moje přezdívka žije už nějaký ten pátek. Jenže vše skončilo jakmile se jedna holčička co si neumí nic vymyslet sama musela založit svoji náhodou nepovedenou přezdívku wolf-kiki. Moje přezdívka tímto možná skončí ale ještě ji vypráším kožich. Vy si jistě vymysleli vlastní přezdívku ale co má se co opičit a já dobře vím že se opičila protože ji znám a chodí na můj blog. Tímto se loučíma tak zatím... :*


Moje oblíbená avatarka :*********

Vaše wolf-lucy