Květen 2012

Vampwolf love?

25. května 2012 v 21:56 | wolf-lucy |  I am writing...
Měla jsem chuť zničit celý svět. V jediné chvilce se mi dokázal zhroutit život až do posledních záhybů vzpomínek. Myslela jsem že to pochopí, že se vzdá své role jen pro ni. Opravdu byla tak hloupá husa aby měla tak naivní myšlenky? Ale co mohla čekat od tupé vlčí mysli zaujatou pachem krve. Okamžitě zvedla hlavu, měla šanci zahnat smutek a zažehnat hlad, svírající útroby. Zvedla se z prochladlé země a rychlým opatrným krokem vyrazila tam, odkud byl cítit pach nápoje bohů. Hned vzápětí ji něco srazilo na zem. Naštěstí pro ni se v letu dokázala přeměnit rychleji než vůdce smečky. Otočila hlavu se zářícíma očima a pozorně je upřela na stvoření které jí vzalo možnost nasytit se. Vzápětí jí však pohled změkl. Byl to on.
Stáli tam proti sobě vlk a bledý chlapec. Ani jeden nebyl schopen slova a po dlouhé odmlce se chlapec odhodlal něco udělat. Vykročil proti ní. Hrdě jsem zvedla hlavu a podívala jsem se mu zpříma do očí. Poklekl přede mnou, chytl mě za tlamu a zvedl proti sobě. Otočil mi hlavou aby si mě prohlédl. Nakonec mě odhodil jako ohryzek. Odešel. Zůstala jsem sama neschopna pohybu ani slova.


Tak co líbí????

Huča Puča

25. května 2012 v 20:54 | wolf-lucy
Ech někdo si může říkat co to tele zase napsalo na název článku ale tady je celkem normální. Ale kočka z minulého článku asi nebude ale možná že půjdu malovta na zeď za peníze! Hrozně se těším!!! No tak majland nedostanu ale těch 50 korun se taky dá využít, ne?

Žíbátko pegáška....

24. května 2012 v 10:31 | wolf-lucy |  I am drawing...
Zase jsme se dali do kreslení a kalendář mi jaksi pomohl, je to věnované mojí tetě Lence která mě naučila většinu toho co o koních vím a co dokážu... Díky ...